youtube
instagram
  • Geoportal
Prestige - przesyłki kurierskie
Hurtownia Spożywcza - Piotr Duszny
Multiagencja Ubezpieczeniowa Lucyna Kaźmierczak
SCHEDPOL Sp. z o.o. Międzychód, ul. Przemysłowa 2
Biuro Rachunkowe KMJ ZWIĄZEK
Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego
NIERUCHOMOŚCI-MIĘDZYCHÓD
Pracownia badań psychologicznych

Skład Rady Miejskiej Międzychodu

Biuro Rady Miejskiej Międzychodu
ul. Marszałka Piłsudskiego 2
64-400 Międzychód

tel. 95 748 81 10
e-mail: rada@miedzychod.pl

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ MIĘDZYCHODU VIII KADENCJI 2018-2023:

Dariusz Nowak - Przewodniczący Rady
tel. 607 160 317, e-mail: dariusz.nowak@miedzychod.pl

Ryszard Sulej - Wiceprzewodniczący Rady
tel. 519 565 105 , e-mail: ryszard.sulej@miedzychod.pl

Jacek Barkowski
tel. 501 378 559, e-mail: jacek.barkowski@miedzychod.pl

Piotr Ciesielski
tel. 606 511 037, e-mail: piotr.ciesielski@miedzychod.pl

Adam Dobkowicz
tel. 692 557 151, e-mail: adam.dobkowicz@miedzychod.pl

Grzegorz Kurek
tel. 605 430 728, e-mail: grzegorz.kurek@miedzychod.pl

Krzysztof Lamcha
tel. 725 217 590, e-mail: krzysztof.lamcha@miedzychod.pl

Wojciech Mamet
tel. 600 126 490, e-mail: wojciech.mamet@miedzychod.pl

Włodzimierz Minge
tel. 502 344 354, e-mail: wlodzimierz.minge@miedzychod.pl

Zbigniew Pawlak
tel. 669 344 620, e-mail: zbigniew.pawlak@miedzychod.pl

Janusz Skorupa
tel. 691 038 237, e-mail: janusz.skorupa@miedzychod.pl

Wojciech Szychowiak
tel. 660 761 844, e-mail: wojciech.szychowiak@miedzychod.pl

Antoni Taczanowski
tel. 604 221 087, e-mail: antoni.taczanowski@miedzychod.pl

Karolina Wicenty
tel. 533 806 718, e-mail: karolina.wicenty@miedzychod.pl

Artur Wylegała
tel. 663 273 909, e-mail: artur.wylegała@miedzychod.pl


 

  • 10 614
    LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
  • 6,98
    POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
  • 1378
    UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
  • 18 633
    LICZBA LUDNOŚCI GMINY
  • 306,25
    POWIERZCHNIA GMINY W KM2