• Geoportal
Prestige - przesyłki kurierskie
Hurtownia Spożywcza - Piotr Duszny
Multiagencja Ubezpieczeniowa Lucyna Kaźmierczak
SCHEDPOL Sp. z o.o. Międzychód, ul. Przemysłowa 2
Biuro Rachunkowe KMJ ZWIĄZEK
Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego
NIERUCHOMOŚCI-MIĘDZYCHÓD
Pracownia badań psychologicznych

w Sierakowie

poszukuje osoby gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

Analityk Kredytowy

Miejsce pracy: Centrala Banku w Sierakowie

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentacji kredytowej pod kątem kompletności, poprawności i wiarygodności,
  • ocena ryzyka pojedynczej transakcji (w tym: analiza zdolności kredytowej klienta, ocena adekwatności zaproponowanego zabezpieczenia spłaty kredytu, ocena opłacalności kredytowanego przedsięwzięcia inwestycyjnego),
  • strukturyzowanie transakcji oraz przygotowanie rekomendacji dotyczących podjęcia decyzji kredytowej,
  • prezentowanie rekomendacji dotyczących podjęcia decyzji kredytowej na posiedzeniach Zarządu Banku,
  • świadczenie pomocy merytorycznej pracownikom Oddziałów Banku w procesie oceny wniosków kredytowych i sporządzania dokumentacji kredytowej,
  • monitorowanie sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców,
  • monitorowanie zabezpieczeń udzielonych kredytów,
  • monitorowanie terminowości spłat rat kapitału i odsetek,
  • raportowanie i przedkładanie Zarządowi Banku propozycji/informacji w zakresie klasyfikacji należności do odpowiedniej grupy ryzyka wraz z rekomendacją dotyczącą tworzenia/rozwiązywania rezerw celowych.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
  • zdolność analizowania danych, wyciąganie wniosków, rekomendowania rozwiązań,
  • znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego,
  • nastawienie na pracę zespołową, a także odpowiedzialność i samodzielność w realizowaniu zadań,
  • umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,
  • dyskrecja i kultura osobista.

Oferujemy:

  • interesującą i rozwijającą pracę na samodzielnym stanowisku w Centrali Banku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze w Centrali Banku,
  • system szkoleń i programów rozwojowych,
  • atrakcyjny PPE.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: sekretariat@bssierakow.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Analityk kredytowy”. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty. Termin nadsyłania aplikacji: do dnia 31.03.2020 r. W zgłoszeniach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie z siedzibą w Sierakowie przy ul. Bolesława Chrobrego 6,
64-410 Sieraków”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko – Sierakowskiego  z siedzibą w Sierakowie przy ul. Bolesława Chrobrego 6, 64-410 Sieraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt: wyłącznie mailowy.

Załączniki:

- KLAUZULA INFORMACYJNA

- Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na:

stanowisku Obsługi Klienta w Oddziale Banku

Miejsce pracy: Sieraków/Kwilcz/Międzychód/Chrzypsko

  • budowanie relacji z klientami oraz realizacja powierzonych zadań sprzedażowych,
  • kompleksowa obsługa klientów indywidualnych (osoby prywatne) i instytucjonalnych (głównie rolnictwo oraz sektor małych średnich przedsiębiorstw),
  • wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizowanie dyspozycji składanych przez klientów indywidualnych i instytucjonalnych,
  • prezentowanie oferty i sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych,
  • przygotowywanie oraz weryfikowanie poprawności dokumentów i umów dla klientów,
  • dbałość o wysoki standard jakości obsługi klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie – ekonomiczne (mile widziani studenci studiów zaocznych),
  • praktyczna znajomość programów pakietu MS Office,
  • umiejętność budowania relacji, rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • gotowość do pracy pod presją czasu w szybko zmieniających się warunkach,
  • pozytywnie nastawienie do pracy i życia, rzetelność i sumienność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w bankowości i obsłudze klienta,
  • ukończony kurs kasjera będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • interesującą i rozwijającą pracę,
  • możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia,

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Obsługa Klienta”. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty. Termin nadsyłania aplikacji: do dnia 31.03.2020 r. W zgłoszeniach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie z siedzibą w Sierakowie przy ul. Bolesława Chrobrego 6,

Załączniki:

informacja z dn. 25.03.2019

Stabilna praca na miejscu w Międzychodzie wypłata zawsze na czas
Jeśli jesteś z Międzychodu lub okolic i szukasz stabilnej pracy świetnie trafiłeś!
Zatrudniamy osoby na różne stanowiska pracy – nie marnuj czasu na dojazdy.
Prześlij swoje CV lub opis czym się zajmowałeś oraz informację jaka praca Cię interesuje.

Bądź zgłoś się bezpośrednio na ul. Przemysłowa 2

Informacje kontaktowe poniżej:

SCHEDPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
z siedzibą w Międzychodzie,
64-400 przy ul. Przemysłowa 2
email: rekrutacja@schedpol.pl
tel.: 519 690 075

Dlaczego warto?

Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (blisko 40 lat na rynku), pensję wypłacaną zawsze na czas, konkurencyjne warunki zatrudnienia oraz wsparcie pozostałych pracowników – niezależnie od tego, na jakim stanowisku zaczynasz, możesz liczyć na pomoc ze strony kolegów czy przełożonego.

Firma Marmite poszukuje pracowników!
Szczegóły dot. rekrutacji na stronie internetowej: http://praca-marmite.hre.pl