• Geoportal
  • Która inwestycja Twoim zdaniem ma największe znaczenie dla gminy Międzychód?
  • Wyniki sondy

Firma SCHEDPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. poszukuje pracowników na stanowiska:

  • Magazynier

Opis stanowiska:
rozładunek i przyjmowanie towarów
rozliczanie dokumentów magazynowych
kompletacja i przygotowywanie wyrobów do wysyłki wg zamówień
współpraca z firmą kurierską
udział w inwentaryzacjach

Wymagania:
umiejętność obsługi komputera
dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązkach
zaangażowanie w wykonywaną pracę
umiejętność pracy w zespole
dobra organizacja pracy
doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym

Oferujemy:
zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę
pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie oraz atrakcyjne systemy premiowania

  • Operatora linii produkcyjnej brodzików.

Zakres obowiązków:
- obsługa linii produkcyjnej,
- wykonywanie bieżących obowiązków,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oczekiwania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie III-zmianowym,
- zdolności manualne,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie

  • Obsługa klienta

Obowiązki:
• obsługa Klientów w języku niemieckim lub angielskim
• działania w ramach zespołu sprzedażowego,

Wymagania jakie Ci stawiamy:
• dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• komunikatywność i otwartość,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

OFERUJEMY:
• umowę o pracę,
• możliwość zdobycia specjalistycznego doświadczenia,
• pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

  • 10 614
    LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
  • 6,98
    POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
  • 1378
    UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
  • 18 633
    LICZBA LUDNOŚCI GMINY
  • 306,25
    POWIERZCHNIA GMINY W KM2