Drugi etap wdrożenia KSeF – od 1 kwietnia kolejne firmy z obowiązkiem e-fakturowania
01 kwi 2026
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Międzychodzie przypomina:
Od 1 kwietnia 2026 r. rozpoczyna się drugi etap wdrożenia Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Obowiązkiem wystawiania faktur w systemie zostanie objęta kolejna grupa przedsiębiorców. Z KSeF będą korzystać firmy, u których wartość sprzedaży w 2024 r. nie przekroczyła 200 mln zł.
czytaj więcej Drugi etap wdrożenia KSeF – od 1 kwietnia kolejne firmy z obowiązkiem e-fakturowania











.jpg)
.jpg)






-1.jpg)
.jpg)
























