facebook
youtube
instagram
spacer

Kurtyna wodna na międzychodzkim rynku

05 cze 2019

Upały nie odpuszczają, dlatego staramy się ułatwić mieszkańcom spacerowanie przy takich temperaturach! 
Na międzychodzkim rynku już znajduje się kurtyna wodna, dzięki której można się przyjemnie ochłodzić.

czytaj więcej

UWAGA: Tymczasowa zmiana organizacji ruchu na rynku – 15 czerwca

05 cze 2019

Ze względu na organizację imprezy pn.: „Dzień Otwarty Urzędu Miasta i Gminy w Międzychodzie”, 15 czerwca 2019 r. rynek w Międzychodzie zostanie wyłączony z ruchu kołowego w godz. od 6:00 do 13:00.
Jednocześnie informujemy, że w tych godzinach parkingi w obrębie rynku będą nieczynne- schemat poniżej. Prosimy o wcześniejsze usunięcie pojazdów.

czytaj więcej

Dzień otwarty Urzędu Miasta i Gminy w Międzychodzie

05 cze 2019

Kolejny „Dzień Otwarty Urzędu” zostanie zorganizowany w sobotę 15 czerwca 2019 r. W godzinach od 9 do 12 na międzychodzkim Rynku stanie namiot Urzędu, w którym dyżurujący urzędnicy będą udzielali porad i pomagali w załatwianiu spraw zainteresowanym mieszkańcom. 

czytaj więcej

Dzień Mamy i Taty w Radgoszczy

04 cze 2019

2 czerwca dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Radgoszczy przygotowały przedstawienie dla swoich rodziców z okazji niedawnego Dnia Mamy i zbliżającego się dużymi krokami Dnia Taty. Mali aktorzy spisali się rewelacyjnie, a oprócz dumnych opiekunów, gromkimi brawami i drobnymi upominkami nagrodził ich Zastępca Burmistrza Rafał Ciszewicz wraz z Lucyną Ratajczak i Beatą Konieczna.

czytaj więcej

Dziecięce zawody wędkarskie w Międzychodzie

04 cze 2019

W minioną niedzielę nad Jeziorem Miejskim koło PZW w Międzychodzie zorganizowało kolejne już zawody wędkarskie dla dzieci pod patronatem Burmistrza Międzychodu. Słoneczna pogoda sprawiła, że czas spędzony nad woda mijał jeszcze przyjemniej, a przyjacielska rywalizacja tylko podkręcała emocje wśród ok. 40 uczestników. W imieniu Burmistrza Międzychodu Krzysztofa Wolnego puchary i nagrody wręczał jego Zastępca Rafał Ciszewicz.

czytaj więcej
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2