facebook
youtube
instagram
spacer

Klub UKS Wilki Międzychód na Mistrzostwach Polski!

11 kwi 2019

Z dumą informujemy, że w dniach 5-7.04 Klub UKS Wilki Międzychód był na XIX Mistrzostwach Polski w Siłowaniu na Ręce w Warszawie.
Zdobyli  łącznie 15 medali zarówno na lewą i prawą rękę. Reprezentowali nasze miasto zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnych kategoriach wagowych.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!


 

czytaj więcej

SOKÓŁ Międzychód vs. ŻUBRY Białystok - 13 kwietnia

10 kwi 2019

Jesteście gotowi na dawkę olbrzymich emocji? Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie SOKÓŁ MIĘDZYCHÓD w II meczu II rundy play-off, który odbędzie się w sobotę - 13 kwietnia o godzinie 17:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej, gdzie powalczą z ŻUBRAMI BIAŁYSTOK!

czytaj więcej

STRAJK W OŚWIACIE na terenie gminy Międzychód

08 kwi 2019

Dzisiaj odbyło się spotkanie Burmistrza Międzychodu z dyrektorami szkół z terenu Naszej gminy. Celem spotkania było omówienie bieżącej sytuacji w placówkach w związku z rozpoczętym strajkiem. Aktualnie w szkołach i przedszkolach przebywa łącznie 32 dzieci, które są objęte stosowną opieką. W gminie Międzychód średnia nauczycieli, którzy przystąpili do strajku wynosi 85%.

Jednocześnie informujemy, że egzaminy gimnazjalne odbędą się bez zakłóceń.

Kolejna spotkanie Burmistrza z dyrektorami zaplanowano na najbliższy czwartek, celem omówienia sytuacji w związku z egzaminami dla uczniów klas 8, które rozpoczną się 15 kwietnia. Na tą chwilę wszystko wskazuje, że egzaminy te również uda się przeprowadzić bez zakłóceń.

czytaj więcej
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2