facebook
youtube
instagram
spacer

Remont w Szkole Podstawowej nr 1 w Międzychodzie

14 mar 2019

W lutym bieżącego roku dokonano remontu korytarza w Szkole Podstawowej nr 1 w Międzychodzie (parter i półpiętra). Podczas modernizacji w budynku B położono żywicę, pomalowano ściany i zamontowano nowe oświetlenie. Inwestycja kosztowała 10 000 zł.

czytaj więcej

Sprzątanie Brzegów Warty - 27 kwietnia

14 mar 2019

Informujemy, że 27 kwietnia Międzychód włączy się do akcji Sprzątania Brzegów  Warty, która prowadzona jest na całej jej długości przez Fundację ”Ratuj Ryby” ze współpracy z lokalną grupą „Międzychodzcy Wędkarze”.
Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców, którym na sercu leży czystość naszej rzeki.
Więcej informacji o akcji otrzymać można na stronie www.ratujryby.pl

Osobą koordynującą działania jest Robert Ławniczak -  „Międzychodzcy Wędkarze” tel.662786020.

czytaj więcej

1% podatku dla Międzychodzian

13 mar 2019

Rozlicz PIT w Międzychodzie wspierając lokalne organizacje pożytku publicznego lub mieszkańców gminy potrzebujących pomocy.

Prosimy wszystkie uprawnione podmioty i osoby fizyczne o przesyłanie do 19 marca zgłoszeń na adres e-mail: promocja@miedzychod.pl w celu publikacji w marcowym wydaniu Informatora Międzychodzkiego i na stronie internetowej www.miedzychod.pl.

czytaj więcej

SOKÓŁ Międzychód vs. Politechnika Gdańsk - 17 marca godz.18:00

13 mar 2019

Koszykarze Sokoła Międzychód poznali już terminy spotkań pierwszej rundy Play-OFF, ale zanim do nich dojdzie będą jeszcze musieli zmierzyć się z liderem naszej grupy - Politechniką Gdańsk‼️
Zapraszamy na ostatni mecz zasadniczej części rozgrywek w niedzielę o godz. 18:00 do międzychodzkiej hali widowiskowo-sportowej!

czytaj więcej

9. zbiórka dla psów i kotów w Przedszkolu Nr 1 im. Miłośników Przyrody

13 mar 2019

Przedszkole Nr 1 im. Miłośników Przyrody, już po raz 9. zorganizowało zbiórkę karmy i najpotrzebniejszych akcesoriów dla psów i kotów znajdujących się w Miejskiej Spółce Aqualift w Międzychodzie. Akcja ponownie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców. Odbiór wszystkich podarunków odbył się w obecności przedstawiciela Aqualift, Burmistrzów Międzychodu, a także w obecności dzieci z grupy Jeżyków i wychowawcy  p.Renaty Ciszewicz, która jak co roku koordynowała akcję.  Wszystkim sympatykom zwierząt serdecznie dziękujemy za wszystkie dary.

czytaj więcej
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2