facebook
youtube
instagram
spacer

WAŻNE DLA PRZEDSIĘBIORCY

11 lut 2019

WAŻNE DLA PRZEDSIĘBIORCY

                Przypominamy Państwu, że zgodnie z art. 203 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo przedsiębiorców oraz inne ustawy dotyczące działalności gospodarczej, jeśli przedsiębiorca posiada w CEIDG wiele wpisów, w terminie do 30 kwietnia 2019 r. powinien uzupełnić wybrany wpis o wymagane dane ewidencyjne i informacyjne.
Po upływie tego terminu wpisy, które nie zawierają wymaganych danych zostaną wykreślone z CEIDG.

 

czytaj więcej

Konkurs „Cztery pory roku w Międzychodzie” - EDYCJA ZIMA

06 lut 2019

Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie ogłasza konkurs, w którym może wziąć udział każdy, kto poprzez nietuzinkowe podejście do robienia zdjęć potrafi zatrzymać na nich ciekawe fragmenty międzychodzkiego życia codziennego (pracy, wypoczynku, zabawy), czy też w oryginalny sposób uchwycić otaczające nas piękno krajobrazu!

czytaj więcej

SPZOZ zaprasza do współpracy

05 lut 2019

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie zaprasza do współpracy pielęgniarki i położne oraz lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji w zakresie:

 • pediatrii
 • chorób wewnętrznych
 • medycyny ratunkowej

Warunki współpracy (forma umowy, wymiar czasu pracy, wynagrodzenie) do uzgodnienia.

 

czytaj więcej

Zespół taneczny REMIX na Gali w Seelow

05 lut 2019

Noworoczne spotkanie w mieście partnerskim Seelow uświetnił występ międzychodzkiej młodzieży z zespołu „REMIX”, a że zrobił wspaniałe wrażenie - widać na zdjęciu na pierwszej stronie powiatowej gazety „Märkische Oderzeitung - Oderland Echo”.

czytaj więcej

Gala Noworoczna "Pięciu Wspaniałych roku 2018”

04 lut 2019

W sobotnie popołudnie 2 lutego w Sali Widowiskowej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury odbyła się tradycyjna Gala Noworoczna „Pięciu Wspaniałych”. Na zgłoszone przez mieszkańców kandydatury w głosowaniu internetowym oddano niemal 3 tysiące głosów.

czytaj więcej
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2