facebook
youtube
instagram
spacer

„Przyjazna Gmina 2018”

12 paź 2018

Gmina Międzychód 11 października 2018 r. podczas konferencji Kongresu Turystyki Polskiej w Świdnicy została uhonorowana tytułem i statuetką „Przyjazna Gmina 2018”. 

czytaj więcej

Projekt Niepodległa

12 paź 2018

Serdecznie Zapraszamy Państwa na Cykl Koncertów oraz Warsztatów muzycznych i historyczno - edukacyjnych towarzyszących poniższym wydarzeniom.
Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - nie zwlekaj, dołącz do wydarzeń - zapewniamy ciekawy program oraz wspaniałą atmosferę.
 

czytaj więcej

Spotkanie edukacyjne - 17 października

11 paź 2018

Zapraszamy na SPOTKANIE EDUKACYJNE dotyczące badań profilaktycznych w dn. 17 października 2018 r. o godz. 11:30 w Urzędzie Miasta i Gminy w Międzychodzie na Sali Sesyjnej. Zapisy na badania pod nr tel. 95 748 8100 lub osobiście w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta i Gminy w Międzychodzie.

czytaj więcej

Wyróżnienie Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych

11 paź 2018

Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny otrzymał Wyróżnienie Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych im. Cyryla Ratajskiego „WIELKOPOLSKA RZETELNOŚĆ” za aktywne wspieranie lokalnej przedsiębiorczości oraz działalność zmierzającą do ciągłego podnoszenia poziomu jakości życia mieszkańców poprzez rozwijanie potencjału gospodarczego i turystycznego Gminy Międzychód.

czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

11 paź 2018

Z okazji zbliżającego się DNIA EDUKACJI NARODOWEJ Krzysztof Wolny wręczył nagrody Burmistrza Międzychodu dyrektorom oraz nauczycielom szkół i przedszkoli.
Wszystkim dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom oświaty składamy podziękowania i słowa uznania za odpowiedzialną pracę na rzecz kształtowania umysłów i serc dzieci oraz młodzieży.
 

czytaj więcej
 • Geoportal
Prestige - przesyłki kurierskie
Hurtownia Spożywcza - Piotr Duszny
Multiagencja Ubezpieczeniowa Lucyna Kaźmierczak
SCHEDPOL Sp. z o.o. Międzychód, ul. Przemysłowa 2
Biuro Rachunkowe KMJ ZWIĄZEK
Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego
NIERUCHOMOŚCI-MIĘDZYCHÓD
Pracownia badań psychologicznych
 • Co najbardziej cenisz w gminie Międzychód?
 • Wyniki sondy
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2