"Wspólnie dla wielkopolskiej wsi" - spotkanie z rolnikami i mieszkańcami wsi - 8 lutego

13 lut 2017

KURENDA spotkań z rolnikami „WSPÓLNIE DLA WIELKOPOLSKIEJ WSI” organizowanymi pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego. Celem spotkań organizowanych na terenie województwa wielkopolskiego w ramach wspólnej inicjatywy instytucji rolniczych takich jak: 
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencja Rynku Rolnego, Agencja Nieruchomości Rolnych i Wielkopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii jest przybliżenie wiedzy na tematynajbardziej aktualne w dzisiejszym rolnictwie.

czytaj więcej "Wspólnie dla wielkopolskiej wsi" - spotkanie z rolnikami i mieszkańcami wsi - 8 lutego

Jesteśmy „Podstrefą Międzychód” w Specjalnej Strefie Ekonomicznej

06 lut 2017

Kilkuletnie  starania o „Podstrefę Międzychód” zakończyły się sukcesem -  tereny inwestycyjne gminy leżące za oczyszczalnią ścieków przy drodze w stronę Muchocina (działka nr 64/4) zostały zaliczone 23 stycznia 2017 roku przez Radę Ministrów  do Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

czytaj więcej Jesteśmy „Podstrefą Międzychód” w Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Gala Noworoczna „Pięciu Wspaniałych roku 2016” - 12 lutego

02 lut 2017

Podczas Gali Noworocznej Burmistrz Międzychodu zamierza nagrodzić osoby z terenu gminy Międzychód, które szczególnie wyróżniały się w 2016 roku w wielu dziedzinach życia społecznego i gospodarczego gminy.

Tym samym zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na Pięciu Wspaniałych 2016. Plebiscyt odbywa się w pięciu kategoriach: kultura, sport, przedsiębiorczość, działalność społeczna oraz debiut roku.

czytaj więcej Gala Noworoczna „Pięciu Wspaniałych roku 2016” - 12 lutego
 • 9 740
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 17 704
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 307,24
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
facebook
youtube
instagram
Wirtualny spacer