Siłownia w Hali Sportowej w Międzychodzie oficjalnie otwarta!

02 paź 2017

29 września 2017 roku o godz. 12:00 odbyło się oficjalne otwarcie siłowni w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSTiR przy ul. Dworcowej 22 w Międzychodzie. Od wtorku będzie ogólnodostępna.

Projekt był realizowany ze środków budżetu obywatelskiego oraz środków spółki MOSTiR. Oficjalnego otwarcia dokonali: Burmistrz Międzychodu - Krzysztof Wolny, Zastępca Burmistrza - Rafał Ciszewicz, Prezes spółki MOSTiR - Ryszard Rogala, Prezes Sokoła - Jerzy Biskupski, Prezes MIKST - Jacek Cejba.

Informacje dotyczące wynajmowania siłowni można uzyskać bezpośrednio na hali sportowej.

czytaj więcej Siłownia w Hali Sportowej w Międzychodzie oficjalnie otwarta!

LGD "Puszcza Notecka" organizuje Konkurs Gwarowy „Puszczańskie Godanie”!

29 wrz 2017

Lokalna Grupa Działania "Puszcza Notecka" zachęca do wzięcia udziału w nietypowym konkursie kierowanym do dzieci i młodzieży z Szkół Podstawowych oraz Gimnazjum - „Puszczańskie Godanie”.
Konkurs odbędzie się w dniu 24.11.2017 r. o godzinie 10:00, w Kwileckim Centrum Kultury i Edukacji w Kwilczu.

Do pobrania: karta zgłoszeniowa oraz Regulamin konkursu.

czytaj więcej LGD "Puszcza Notecka" organizuje Konkurs Gwarowy „Puszczańskie Godanie”!

Zakończenie Projektu "Akademia Wspólnego Czasu"

29 wrz 2017

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami "Homini" w Międzychodzie zakończyło realizację projektu dofinansowanego ze środków Gminy Międzychód pn. "Akademia Wspólnego Czasu".

W ramach projektu odbyły się zajęcia w wodzie, zajęcia z koniem, zajęcia Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Działania projektowe skierowane były do dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności, w wieku od +0 do +10 lat, z terenu Gminy Międzychód.

czytaj więcej Zakończenie Projektu "Akademia Wspólnego Czasu"

Podpisanie umowy na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja Sali gimnastycznej wraz z zagospodarowaniem terenu na cele sportowe przy Zespole Szkół „Dwójka” w Międzychodzie”

29 wrz 2017

29 września 2017 roku Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny oraz Skarbnik Gminy Anna Andrałojć reprezentujący Gminę Międzychód podpisali umowę na wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja Sali gimnastycznej wraz z zagospodarowaniem terenu na cele sportowe przy Zespole Szkół „Dwójka” w Międzychodzie” z Przedsiębiorstwem Budowlanym MHM PAECH Sp. z o. o. z Międzychodu reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Henryka Paecha na kwotę: 1.859.176,54 zł brutto.

Przedstawiamy również wizualizacje obiektu.

 

czytaj więcej Podpisanie umowy na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja Sali gimnastycznej wraz z zagospodarowaniem terenu na cele sportowe przy Zespole Szkół „Dwójka” w Międzychodzie”
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2
facebook
youtube
instagram
Wirtualny spacer