youtube
instagram
Przedstawiamy ofertę zajęć na ferie zimowe razem z CAK Międzychód, Biblioteka Publiczna w Międzychodzie oraz Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach!
I tydzień: Bal nie z tej ziemi z Bonsai - Agencja Artystyczna, Tańcowała igła z nitką- warsztaty z Magdalena Ludwiczak, Turniej FIFA z nagrodami, Bądź moją Walentynką- tworzenie kartek metodą quillingu, walentynkowe kino, projektowanie drzewa genealogicznego swojej rodziny, warsztaty malarskie ze Zbigniew Jakubowski Grap
II tydzień: Cukier niejedno ma imię - słodkie warsztaty z Dolce_mufas, Koncert kołysanek z Teatr Atofri, wycieczkę do Laboratorium Wyobraźni ‐ Centrum Nauki Wyobraźnia i HistoryLand, naukę pięknego pisania, LEGO junior wystawa dziecięcych budowli, warsztaty z klockami LEGO RoboCraft, warsztaty decoupage Baśniowe pejzaże, Kuchcikowe przesmaki - gotowanie z Maciejem, Wycieczka do Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim na spektakl "Pchła Szachrajka", rodzinny event z Klockami Konstrukcyjnymi Linden - prawdziwy konstruktorski szał dla całej rodziny.
Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na plakacie oraz w CAK Międzychód (od poniedziałku do piatku, nr tel. 95 748 2602)
 
plan zajęć podczas ferii zimowych
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2