youtube
instagram

W Mikołajkowy dzień odbyło się oficjalne otwarcie krytego lodowiska w Międzychodzie. Taśmę otwarcia z Burmistrzem przeciął Prezes Międzychodzkiego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji sp. z o.o. Ryszard Rogala, przedstawicielem Inwestora Lodowiska Sp. z o.o oraz reprezentantem młodzieży. Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny wraz z dyrektorem i uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 im. Miasta Stołecznego Warszawy w Międzychodzie testowali taflę lodowiska.

Hojny Mikołaj z #gmianamiędzychód ma dla Was kolejny prezent!

Z przyjemnością informujemy, że z inicjatywy Burmistrza od 2 stycznia 2024 roku dzieci z gminnych przedszkoli i gminnych szkół podstawowych będą korzystać z lodowiska za symboliczną złotówkę w DNI NAUKI SZKOLNEJ!

plakat z informacją, że kryte lodowisko dla dzieci z gminnych szkół podstawowych i gminnych przedszkoli będzie dostępne za 1 złotówkę

Uczniowie szkół podstawowych, aby skorzystać z rabatu będą musieli okazać się ważną legitymacją szkolną, natomiast przedszkolaki zaświadczeniem podpisanym przez dyrektora jednostki (będą do odbioru od 15 grudnia w przedszkolach)!

Kolejną ulgą jest obniżenie ceny wypożyczenia łyżew do 12 zł za parę.

Zapraszamy do korzystania z naszej propozycji, do nauki jazdy na łyżwach, a przede wszystkim spędzania wspólnie wolnego czasu!

 

Przypominamy, że lodowisko będzie dostępne 7 dni w tygodniu

 • Poniedziałek – Piątek: 14:00 – 21:00
 • Sobota – Niedziela: 9:00 – 21:00

Ceny kształtują się między 17 a 20 zł za osobę oraz 10 zł/os. dla grup zorganizowanych, przy czym bilet wstępu jest bez limitu czasowego i obowiązuje na jedno wejście w dniu jego zakupu

Będzie również możliwość wypożyczenia łyżew, chodzików i kasków.

To dzięki dobrej współpracy na linii inwestor Lodowiska Sp. z o.o - Gmina Międzychód i Międzychodzki Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji sp. z o.o. powstanie pierwsze kryte lodowisko w Międzychodzie - za co serdecznie dziękujemy!

Razem możemy więcej

 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2