youtube
instagram

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę 28 stycznia na Halę Widowiskowo-Sportową w Międzychodzie na turniej piłki nożnej halowej "Pomaganie przez granie" pod patronatem Burmistrza Krzysztofa Wolnego.

Impreza rozpocznie się od godz. 15:00 i potrwa aż do 1:00 w nocy.

plakat turnieju halówki w ramach wsparcia zbiórki WOŚP

Organizatorzy Stowarzyszenie Sportowe Sokół Gorzyń i Stowarzyszenie Aktywny Międzychód zapewniają, że będzie się działo.

Od godz. 18:00 część artystyczna i występy zespołu ze Studia Tańca Remix Międzychód oraz koncert rapera Młody Wdowa.

Ponadto konkurs rzutów karnych, losy z nagrodami oraz licytacje, a w holu będzie można nabyć słodkości, kawę lub herbatę.

 

Podczas turnieju będzie można, m.in. wylicytować 1 nr startowy na 3 edycję zawodów Samsung River Triathlon Series w Międzychodzie!

Osoba, która wylicytuje kalendarz z podpisami organizatorów i partnerów triathlonu, będzie mogła wystąpić na międzychodzkim etapie 25 czerwca 2023 r. z zaszczytnym numerem 1 na koszulce, a jednocześnie wesprzeć zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Samsung River Triathlon Series, to najmłodszy cykl triathlonowy w Polsce - w sezonie 2023 ponownie zagości w 6 miastach położonych niezmiennie nad rzeką Wartą.

Zapisy rozpoczęły się 4 stycznia, a zawodnicy (zarówno indywidualnie, jak i w sztafecie) będą mogli rywalizować standardowo na jednym z dwóch dystansów:

• 1/4 IM – 0,95 km pływania, 45 km jazdy na rowerze i 10,55 km biegu

• 1/8 IM – 0,475 km pływania, 22,5 km jazdy na rowerze i 5,25 km biegu

Start etapu pływackiego odbywać się będzie tak jak dotychczas w formule „startu falowego”, czyli rolling start, który gwarantuje komfort podczas wejścia do rzeki zawodnikom rozpoczynającym przygodę z triathlonem.

Podczas zawodów w Międzychodzie – 25 czerwca 2023 r. zawodnicy pływać będą w rzece Warcie, wyścig rowerowy odbędzie się ulicami Międzychodu i Bielska, a na końcu pobiegną wzdłuż miejskiej obwodnicy.

plakat z terminami zawodów triathlonowych

 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2