youtube
instagram
 • Geoportal
Prestige - przesyłki kurierskie
Hurtownia Spożywcza - Piotr Duszny
Multiagencja Ubezpieczeniowa Lucyna Kaźmierczak
SCHEDPOL Sp. z o.o. Międzychód, ul. Przemysłowa 2
Biuro Rachunkowe KMJ ZWIĄZEK
Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego
NIERUCHOMOŚCI-MIĘDZYCHÓD
Pracownia badań psychologicznych
 • Co najbardziej cenisz w gminie Międzychód?
 • Wyniki sondy

AP Warta Międzychód - Zjednoczeni Kaczory 0:7 (0:1)

Po zaciętej i wyrównanej pierwszej połowie, gdzie oba zespoły miały okazje bramkowe, drugą połowę tego meczu nasze dziewczyny muszą jednak jak najszybciej zapomnieć...

Bramki: Weronika Lachowicz 1' 74' Angelika Janikowska 48' Paulina Martenka 55' Angelika Śmiechowska 56' Malwina Czajkowska 68' 79'
Widzów: 40
Sędzia: Piotr Brzóska [Wronki]

Skład:Trocha [65' Ptaszyńska] - N.Kurzyńska, Chmielewska, Bronikowska, Kliks [62' F.Tomala] - Zosia [66' Z.Wolf], P.Wolf, Helak, J.Kurzyńska [70' N.Tomala], Czaprańska - Lewicz
Rezerwa: Ptaszyńska, Skrzypczak, N.Tomala, F.Tomala, Z.Wolf
Nie zagrały: Gałęska, Leszczyńska, Piaskowska, Kamyszek [uraz] i Gałężewska [choroba]

Mecz o dwóch różnych połowach meczu. Porażka może i zasłużona, ale zbyt wysoka. Trudno, zbieramy doświadczenie, a za grę wszystkim zawodniczkom należy się szacunek. Sumując to spotkanie, wygrał zespół, który na tą chwilę, był piłkarsko lepszy i ma większy potencjał kadrowy.

Nowa zawodniczka jaką była 27 letnia Ula Lewicz, nie miała może zbytniego wsparcia od młodszych koleżanek [być może brak Gosi Gałężewskiej był widoczny], a mimo wszystko, kilkakrotnie pokazała, że może być w przyszłości dużym wzmocnieniem. Zapewne szkoda nie wykorzystanych okazji bramkowych w pierwszej połowie Ali i Julii, które mogły nieco zmienić obraz gry. Niestety w futbolu, trzeba umieć wykorzystywać takie sytuacje, czego nie zabrakło dziewczynom z Kaczor, które dopiero po godzinie gry, rozstrzygnęły losy tego meczu. Dodatkowo nasz zespół, nie wytrzymał ostrego tempa, narzuconego przez siebie w pierwszych 40' min. meczu, a i wyjątkowo, dotychczasowy silny punkt drużyny, bramkarka AP Warty Girls rozegrała, chyba najsłabszy mecz w jesiennych meczach, co skrupulatnie wykorzystały rywalki. W zespole Warty Girls jest jedna zasada, wygrywa i przegrywa cały zespół i nie można zapominać, że jest to rok/sezon nauki, błędów i zbierania doświadczeń. To spotkanie, przegrał cały zespół, który grał jak równy z równym, tylko przez pierwszą część meczu.

W historycznym debiucie dla naszego klubu, miasta i powiatu, kończymy rundę jesienną na bardzo dobrym 6 miejscu w tabeli. Zważywszy na to, że jesteśmy najmłodszą drużyną tej ligi, to zapewne spory sukces. Dziewczyny, jak i kibice/rodzice, mogą być dumni z ich postawy.

Sukcesem trenera jak i samych zawodniczek jest to, że w zespole nie ma poważnych kontuzji. Jest to efekt okresu przygotowań i treningów, niestety dla małej [na szczęście] grupki zawodniczek, przybycie na treningi, stanowi nie lada wyczyn i wysiłek!

Niebawem podsumujemy ten udany rok, nie tylko III Galą Piłkarską, która odbędzie się 10.12.2017 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej. Teraz zespoły dziewcząt, odbywać będą zajęcia na Orliku przy stadionie dwa razy w tygodniu [gr.starsza i młodsza], grając dodatkowo kilka sparingowych gier i uczestniczyć w kilku turniejach halowych min. 16-12-2017 WOMEN CUP II MIĘDZYCHÓD 2017 !!! a także w Halowych Mistrzostwach Wlkp. juniorek, w Turniejach Halowych w Stęszewie [listopad], Śremie [luty] i Kościanie [luty].

 

Więcej informacji na stronie facebooka AP Warta Girls Międzychód

 

1. POLONIA II POZNAŃ - 21

2. JUNA TRANS ST.OBORZYSKA - 19

3. AZS UAM POZNAŃ - 19

4. ZJEDNOCZENI KACZORY - 13

5. GROM WOLSZTYN - 13*

6. AP WARTA MIĘDZYCHÓD - 9

7. WARTA WOMEN ŚREM - 4*

8. SOKÓŁ PNIEWY - 2

9. GSS II GRODZISK WLKP - 1

 

*** Mecz z 8 kolejki Warta Women Śrem - Grom Wolsztyn rozegrany zostanie wiosną.

 

 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2