youtube
instagram

Drogie Dzieci, Uczniowie, Nauczyciele!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024 chcielibyśmy życzyć Wam ogromu pozytywnych emocji, niezapomnianych chwil i nieustającego zapału do nauki oraz nauczania. Niech ten rok będzie pełen fascynujących odkryć, nowych przyjaźni i nieograniczonego rozwoju!

grafika przedstawia dziewczynkę z książką na głowie, obok laptop, tablet i książki z logotypami Międzychodu

Wszystkim Przedszkolakom i Uczniom życzymy ogromnej ciekawości świata, chęci do zdobywania wiedzy i umiejętności oraz nieustającej motywacji do osiągania swoich celów. Niech każdy dzień w przedszkolu czy w szkole będzie dla Was okazją do nauki, rozwijania pasji i odkrywania swojego potencjału. Trzymamy za Was kciuki!

Drodzy Nauczyciele, dziękujemy za Waszą trudną i ważną pracę, dzięki której nasze dzieci mają szansę rozwijać się i osiągać sukcesy. Życzymy Wam inspiracji w prowadzeniu zajęć, cierpliwości w pracy z uczniami oraz satysfakcji z obserwowania ich postępów. Niech każdy Wasz wysiłek przynosi owocne rezultaty!

Życzymy wszystkim udanego, pełnego wyzwań, ale także radości i satysfakcji roku szkolnego 2023/2024. Niech to będzie czas, w którym spełnią się Wasze marzenia i cele. Powodzenia!

 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2