youtube
instagram
Serdecznie gratulujemy Panu Robertowi Nitz, który wygrał wybory bezpośrednie na stanowisko Burmistrza naszego miasta partnerskiego Seelow. Robert Nitz uzyskał 68,5% głosów startując z własnego komitetu wyborczego.
Frekwencja wyborcza u naszych niemieckich Przyjaciół wyniosła  67,8%.
 
Nowemu Burmistrzowi życzymy samych sukcesów w pracy na rzecz mieszkańców Seelow oraz nieskończonych pokładów energii, kreatywnych pomysłów i optymizmu, a także wielu niezapomnianych wymian pomiędzy naszymi miastami.
 
Już jutro, tj. 1 września 2023 r., podczas Dni Miasta Seelow, gratulacje osobiście przekaże Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny.
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2