youtube
instagram

Gmina Międzychód wraz z 36 innymi gminami z Wielkopolski i jednym powiatem (Gnieznem)  - współuczestniczy finansowo w realizacji wojewódzkiego „Programu polityki zdrowotnej leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa wielkopolskiego w latach 2022-2023”.

grafika z informacją o dofinansowaniu do leczenia niepłodności metodą in vitro z grafiką noworodka, rodziców z dzieckiem i kobiety w ciąży

Udział gminy wynosi 35 tysięcy złotych. Zgodnie z podpisaną umową - realizatorem procedur zapłodnienia pozaustrojowego dofinansowanych przez gminę została wybrana firma Medi Partner Sp. z o. o. z Warszawy, a  miejsce udzielania świadczeń to: klinika  InviMed Poznań, ul. Abpa A. Baraniaka 88 E (bud. F).

Jednostkowy koszt dofinansowania do jednej procedury zapłodnienia pozaustrojowego wynosi
do 5 000 zł
 (w zależności od zestawu usług medycznych, które zostały wykonane), dopłata uczestników do jednej procedury wyniesie wtedy ok. 1700 złotych.

Informacje na temat Programu można uzyskać dzwoniąc na Infolinię: 500 900 888 lub wysyłając pytania na adres: invimed@invimed.pl.

Od września trwają  zapisy dla naszej gminy.

Na stronie internetowej dostępne są wszelkie informacje pod adresem:  

https://www.invimed.pl/w-invimed-poznan-ruszyly-zapisy-na-dofinansowanie-do-in-vitro-na-2022-rok-dla-mieszkancow-z-36-gmin-1-powiatu-woj-wielkopolskiego

 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2