youtube
instagram

Zakończone zostały wszystkie prace remontowo-budowlane w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie, gdzie przeprowadzono termomodernizację szkoły i remont klas w ramach projektu "Słoneczna Gmina", dofinansowanego z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Oprócz inwestycji w Kamionnie, w ramach tego samego programu przeprowadzono także termomodernizacja budynku użyteczności publicznej przy ul. Słowackiego.

Zdjęcie przedstawia budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamionnie z zewnątrz po termomodernizacji.Zdjęcie zawiera logo Funduszy Europejskich Programu Regionalnego, flagę Rzeczpospolitej Polskiej, herb Województwa Wielkopolskiego oraz flagę Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zdjęcie przedstawia budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamionnie z zewnątrz po termomodernizacji.

Zdjęcie przedstawia budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamionnie z zewnątrz po termomodernizacji.Zdjęcie przedstawia budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamionnie z zewnątrz po termomodernizacji.

Zdjęcie przedstawia budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamionnie z zewnątrz po termomodernizacji.Zdjęcie przedstawia korytarz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie po remoncie. Zdjęcie przedstawia korytarz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie po remoncie. Zdjęcie przedstawia korytarz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie po remoncie. Zdjęcie przedstawia korytarz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie po remoncie. Zdjęcie przedstawia schody w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie po remoncie.

Zdjęcie przedstawia klasę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie po remoncie. Zdjęcie przedstawia klasę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie po remoncie.

Zdjęcie przedstawia salę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie po remoncie. Zdjęcie przedstawia salę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie po remoncie. Zdjęcie przedstawia prysznice w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie po remoncie.

Zdjęcie przedstawia toaletę w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie po remoncie.

 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2