youtube
instagram

W dniu 19 sierpnia 2020 roku Spółka informuje, że zakończyła realizację inwestycji "Budowa przyłącza ciepłowniczego do budynku Zespołu Szkół nr 2 w Międzychodzie" (dawna "Zawodówka"). Inwestycja finansowana była ze środków Gminy Międzychód oraz Spółki MPEC.

Całkowity koszt robót to 329.514,68 zł, z czego 150 tys. zł pochodziło z budżetu Gminy Międzychód.

Budowa przyłącza ciepłowniczego do budynku Zespołu Szkół nr 2 w Międzychodzie

Energia cieplna dostarczana będzie do budynku szkoły za pośrednictwem sieci ciepłowniczej z kotłowni gazowej zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego 21A. Efektem niniejszej inwestycji jest likwidacja indywidualnej kotłowni węglowej, w której rocznie spalano ok. 100 ton miału węgla kamiennego.

Budowa przyłącza ciepłowniczego do budynku Zespołu Szkół nr 2 w MiędzychodzieBudowa przyłącza ciepłowniczego do budynku Zespołu Szkół nr 2 w MiędzychodzieBudowa przyłącza ciepłowniczego do budynku Zespołu Szkół nr 2 w MiędzychodzieBudowa przyłącza ciepłowniczego do budynku Zespołu Szkół nr 2 w MiędzychodzieBudowa przyłącza ciepłowniczego do budynku Zespołu Szkół nr 2 w MiędzychodzieBudowa przyłącza ciepłowniczego do budynku Zespołu Szkół nr 2 w Międzychodzie

 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2