youtube
instagram

Z inicjatywy przedsiębiorców, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz lokalnych samorządów powstała idea organizacji Międzychodzkiego Forum Gospodarczego.

Celem wydarzenia jest dyskusja oraz wymiana informacji i doświadczeń, która ma umocnić oraz rozwinąć lokalną przedsiębiorczość.

 

Tematyka spotkania jest odzwierciedleniem realnych potrzeb zgłaszanych przez wielkopolskich przedsiębiorców. Na forum będziemy rozmawiać o wsparciu dla małych i średnich przedsiębiorstw, sposobach wspierania zatrudnienia w województwie wielkopolskim, szkolnictwie zawodowym w procesie restrukturyzacji zatrudnienia czy imigracji zarobkowej.

Wydarzenie odbędzie się 8 listopada 2019 roku o godz. 10:00 w Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie przy Placu Kościuszki 9.

Jeżeli zależy Państwu na rozwoju wielkopolskiej gospodarki, chcecie podzielić się swoimi pomysłami, z tymi, którzy razem z Wami tworzą gospodarczą siłę Wielkopolski i regionu, zapraszamy do udziału w Forum.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.wiph.pl  oraz poniżej. Zgłoszenie uczestnictwa można dokonać poprzez potwierdzenie swojej obecności na adres mailowy: marta.derfert@balco.eu

Organizatorami wydarzenia są Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa Oddział Międzychód, Urząd Miasta i Gminy Międzychód oraz Starostwo Powiatowe w Międzychodzie.

Do zobaczenia na Międzychodzkim Forum Gospodarczym!

 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2