youtube
instagram

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Międzychodzie jeszcze w tym roku, bo 14 grudnia o godz. 17.00
na deskach sali widowiskowej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury. Mowa tu o Koncercie Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus.


 

Zespół należy do najlepszych światowych Orkiestr tego typu, posiada wyjątkowe brzmienie, wspaniałe legato i niezrównanego dyrygenta.
Wśród najsłynniejszych sal koncertowych, w których występowała Orkiestra, należy wymienić Concertgebouw w Amsterdamie, filharmonie w Berlinie, Kolonii, Monachium i Petersburgu, lipski Gewandhaus, wiedeński Musikvereinsaal, Pollack Hall w Montrealu, Queen Elizabeth Hall w Londynie, mediolański Teatro alla Scala oraz Tokyo Opera City Concert Hall.
Orkiestra regularnie bierze udział w licznych europejskich festiwalach muzycznych. W dyskografii Orkiestra ma ponad 50 wydawnictw płytowych.
Prowadzi działalność koncertową w większości krajów europejskich oraz w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Kuwejcie, Tajwanie i Japonii, współpracując często ze światowej sławy solistami.

To wyjątkowe muzyczne spotkanie, w którym trzeba wziąć udział - koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia AMADEUS to "wisienka na torcie" zwieńczająca ten wspaniały 2019 rok.

Bilety w sprzedaży już od 1 października‼

Koszt biletu to jedyne 40 zł od osoby, a będzie można nabyć go w kasie BPiCAK Międzychód.
Zachęcamy Państwa już dziś do zakupu biletu. To nie lada wydarzenie!

 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2