youtube
instagram

Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy przyjaciół i całe rodziny w czwartek 20 grudnia między 16:00 a 20:00 na Plac Kościuszki w Międzychodzie.

W ramach eventu będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą prowadzić gry, konkursy i zabawy z nagrodami, a gościem specjalnym będzie znany youtuber Rezigiusz

W miniony piątek między godz. 15:00 a 19:00 odbył się wielki finał głosowania na miasto, do którego przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Ogromne zaangażowanie międzychodzian oraz wsparcie internautów spoza naszej gminy sprawiło, że z pięciu biorących udział w finale miejscowości, to właśnie my już 20 grudnia będziemy mogli poczuć klimat Świąt.

Międzychód zgarnął aż 41% wszystkich prawidłowo oddanych głosów, na co złożyło się ponad pół miliona facebook’owych wpisów o treści #miedzychod.

 

 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2