youtube
instagram

Urząd Miasta i Gminy w Międzychodzie ogłasza konkurs, w którym może wziąć udział każdy, kto poprzez nietuzinkowe podejście do robienia zdjęć potrafi zatrzymać na nich ciekawe fragmenty międzychodzkiego życia codziennego (pracy, wypoczynku, zabawy), czy też w oryginalny sposób uchwycić otaczające nas piękno krajobrazu!

Konkurs pod hasłem „Cztery pory roku w Międzychodzie” podzielony jest na cztery sezonowe edycje, których zwycięscy nagrodzeni zostaną obfitym pakietem naszych najlepszych materiałów promocyjnych!

Każdy uczestnik otrzyma również szansę na udział w tworzeniu wizerunkowego sukcesu naszej gminy :)

Wystarczy wysłać do 21 czerwca od 1 do maks. 10 zdjęć o tematyce wiosennej z podpisem lokalizacji fotografowanego miejsca oraz formularzem zgłoszeniowym (plik do pobrania), na adres e-mail: promocja@miedzychod.pl z dopiskiem „konkurs-wiosna” :)

Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania zdjęcia do Konkursu jest:

  1. przesłanie zdjęć zgodnie z Regulaminem konkursu (plik do pobrania) fotograficznego pn. „Cztery pory roku w Międzychodzie”,
  2. przesłanie formularza zgłoszeniowego (plik do pobrania),
  3. przesłanie Oświadczenia przedstawiciela ustawowego dziecka, które nie ukończyło 18 roku życia (plik do pobrania) (gdy dotyczy).
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2