facebook
youtube
instagram
spacer

Sokół Międzychód vs. MKK Gniezno - 20 stycznia

19 sty 2018

Jak głosi zaproszenie na facebook'owym fanpage'u Sokół Międzychód jutro o godz. 17:00 w międzychodzkiej hali widowiskowo-sportowej nastąpi "starcie drapieżnych ptaków". O zwycięstwo walczyć będą Sokoły z Międzychodu i Orły z Gniezna, czyli MKS "Sokół" vs. MKK Gniezno.

W pierwszym pojedynku 84:96 zwyciężyli nasi koszykarze, jak będzie tym razem? - zachęcamy do uczestnictwa w meczu i przekonania się na własne oczy!

czytaj więcej

Otwarcie wyremontowanej sali gimnastycznej SP2 w Międzychodzie

18 sty 2018

18 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Międzychodzie odbyło się oficjalne otwarcie świeżo wyremontowanej sali gimnastycznej.

Symbolicznego przecięcia wstęgi w obecności dyrekcji szkoły, wykonawców projektu, dyrektorów innych gminnych placówek oświatowych, nauczycieli wychowania fizycznego oraz dzieci, dla których inwestycja została zrealizowana dokonali Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny, Zastępca Burmistrza Rafał Ciszewicz i Przewodniczący Rady Miejskiej Międzychodu Stefan Niedziółka.

czytaj więcej

Koncert pastorałek i piosenek noworocznych - 20 stycznia

18 sty 2018

W imieniu Centrum Animacji Kultury serdecznie zapraszamy na Koncert „ŚWIATŁO BETLEJEMSKIE NA KAŻDY DZIEŃ ROKU” oraz wspólne śpiewanie kolęd wraz z zespołem chóralnym „Totus Tuus”, zespołem wokalnym „FinArt” i solistami Akademii Piosenki pod kierunkiem Teresy Cichosz.

Koncert odbędzie się 20 stycznia (sobota) o godz. 16.00 w sali widowiskowej Centrum Animacji Kultury.

czytaj więcej

Akcja "Policz się z cukrzycą"

16 sty 2018

Na zaproszenie Stowarzyszenia Nowy Międzychód, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Międzychodzie, zorganizował akcję profilaktyczną dla sportowców i gości w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

czytaj więcej
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2