facebook
youtube
instagram
spacer

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków

06 kwi 2017

Rozporządzenie nakazuje utrzymywanie drobiu w sposób ograniczający jego kontakt z dzikimi ptakami. Jednocześnie uchyla się nakaz odosobnienia drobiu w zamkniętych obiektach budowlanych. Nadal obowiązuje zakaz pojenia drobiu wodą ze zbiorników, do których dostęp mają dzikie ptaki. Pozostałe zasady bioasekuracji nie ułegły zmianie(obowiązują maty dezynfekcyjne, odzież i obuwie ochronne, codzienny przegląd stad drobiu). Rozporządzenie obowiązuje od 6 kwietnia 2017r.

Poniżej zamieszczany treść rozporządzenia:

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

czytaj więcej

UKS "Wilki" Międzychód zdobył Mistrzostwo Polski!

05 kwi 2017

XVII MISTRZOSTWA POLSKI SZCZYRK

31 marca - 02 kwietnia 2017 roku Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo   
UKS "Wilki Międzychód" podczas XVII Mistrzostw Polski w Szczyrku 1-2.04.2017r. zdobył Mistrzostwo Polski drużynowo wśród osób niepełnosprawnych ( Dawid Łapa ,Paweł Budych,Łukasz Rachowka).

czytaj więcej

Spotkanie z Posłem Krzysztofem Łapińskim

04 kwi 2017

Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny spotkał się z Posłem Krzysztofem Łapińskim i przedstawił mu działania oraz plany gminy Międzychód na najbliższy rok. Następnie goście zobaczyli trwające inwestycje na terenie naszej gminy. Mamy nadzieję, że spotkanie zostanie powtórzone.

czytaj więcej
 • 10 614
  LICZBA LUDNOŚCI MIASTA
 • 6,98
  POWIERZCHNIA MIASTA W KM2
 • 1378
  UZYSKANIE PRAW MIEJSKICH
 • 18 633
  LICZBA LUDNOŚCI GMINY
 • 306,25
  POWIERZCHNIA GMINY W KM2